March 4, 2021

Me Barkun Jashte Dhe Me Strece Roze/ Shikoni Cfare Trupi Ka Bere Xhensila Myrtezaj

Me Barkun Jashte Dhe Me Strece Roze/ Shikoni Cfare Trupi Ka Bere Xhensila Myrtezaj

Per te nxjerr me te miren e vetes se saj, kengetarja Xhensila Myrtezaj duket se i eshte perkushtuar teresisht palestres. Kengetarja ushtrohet vazhdimisht per te mbajtur trupin ne forme qe prej lindjes se vajzes. …Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive