March 6, 2021

Flet Konjuvca, Ja çfarë thotë për akuzat ndaj drejtuesve të Uçk-së

Për ish-Ministrin e Punëve të Jashtme të Kosovës, Glauk Konjufca, aktakuzat ndaj ish-drejtuesve të UÇK-së, është politike.

I ftuar në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo” ai tha se në atë aktakuzë, ka një tentativë për ta konsideruar të gjithë UÇK-në një ndërmarrje kriminale dhe se nuk heton krime individuale./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë