March 2, 2021

‘Nga shitës cigaresh tek vila 500 mijë euro’, pasuria “e errët” e Ermal Mamaqit

‘Nga shitës cigaresh tek vila 500 mijë euro’, pasuria “e errët” e Ermal Mamaqit

Sot moderatori Ermal Mamaqi është një nga personazhet publikë më të famshëm dhe më të pasur në Shqipëri. …Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive