February 28, 2021

Milaim Zeka i thot Elida Rudit e ke gjoksin e madh dhe… por shiko si reagon Gjiko live te Luana…

Milaim Zeka i thot Elida Rudit e ke gjoksin e madh dhe… por shiko si reagon Gjiko live te Luana…Së fundmi deklarata e reperit pejan, Asdren Gjikolli që njihet me pseudonimin, Gjiko, që ai nuk do të donte të shihte bashkëshorten e tij, moderatoren, Elita Rudi duke intervistuar, gazetarin, Milaim Zeka bëri xhiron e mediave.

Që nuk kishte hatër mbetje mes çiftit dhe gazetarit, na e dëshmoi edhe darka e përbashkët, që ata patën së fundmi.ShikoVideon