March 6, 2021

Leonora Jakupi ka për t’i thënë diçka djalit të Thaçit pas fjalëve emocionuese dedikuar babait!

“Baba im e ka fitu betejën e lirisë. Dhe të lirë jemi. Ai e udhëhoqi edhe betejën për republike. Dhe shtet u bëmë e do të mbesim. Tash do ta udhëheq betejën për drejtësi. Sepse babai , bashkëluftëtarët e tij dhe krejt lufta ishte e drejtë./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Do të më merr malli shumë por do të festoj çdo ditë me buzëqeshje dhe kokën lartë fitoret e tuja me mamin, familjën tonë, shokët. Do të pres me pa durim edhe pse shpejtë do të kthehesh në shtëpi. UÇK❤️❤️”, kishte shkruar Endriti ndërsa në mesin e shumë komenteve në sy ra ai i Leonora Jakupit.Këngëtarja shqiptare ngriti lartë figurën e Thaçit duke thënë se është mirënjohëse pa fund.Respekt dhe mirenjohje pafund per Babin tend e Presidentin tonë!”, ka shkruar ajo në koment te postimi i Endritit./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë