March 7, 2021

Këngëtarja e njohur i lë pa fjalë fansat me këtë paraqitje

Sot ylli i Pussycat Dolls, 42 vjeç, ka çmendur fansat me transformimin e saj që zgjati tre orë, shkruan The Sun.Këngëtarja seksi dukej e pabesueshme me fustanin ‘lundrues’ ngjyrë rozë, fustani i mëndafshit kishte një fund të palosur dhe mëngë të gjata.

Bukuroshja me flokë të zeza e të gjata në formë të valëzuara, që i binin shpatullave ndërsa grimi i saj ishte bërë në perfeksion, dhe përfshinte buzë që shkonin mirë me grimin e syve./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë