March 2, 2021

Dua Lipa me reagim epik pas zgjedhjes së Bidenit, President të ShBA-së

Ylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa ka reaguar pas zgjedhje së Joe Biden president të ShBA-së.

Sot dhe zyrtarisht u vendos se Biden ka mposhtur Trumpin në zgjedhje e 3 nëntorit në Amerikë.Dua Lipa më të pranuar lajmin, ka reaguar menjëherë në “Instagram”, duke postuar në “Instastory” një fotografi tashmë të presidentit të 46 ‘të Amerikës./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë