February 25, 2021

“Vaj medet”/ Rama nuk ndalon me videot qesharake, ironizon deklaratën e Monika Kryemadhit. Bashës, Berishës dhe Metës i ndryshon look

TIRANE– Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në Facebook aty ku ironizon deklaratat e kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhit ku thotë se partinë e saj nuk e zë virusi 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

aj medet” shkruan Rama në videon e tij.Kështu Monika Kryemadhi na pohoi hapur se LSI ka imunitet të fortë ndaj koronavirusit. Shumëkush pyet se cila është arsyeja, përgjigjen na e jep vetë Kryemadhi. Monika Kryemadhi sapo na vërtetoi se njerëzit e LSI i kanë xhepat dhe pjatat plot aq shumë saqë nuk pyesin për koronavirusin”.- thuhet në video 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë