March 4, 2021

Mësohet arsyeja se përse Luana Vjollca po shoqërohet gjithë kohën nga sigurimi privat

Probleme të tilla prej kohësh raportohen për prezantuesen Luana Vjollca dhe si duket kjo ka bërë që bukuroshja nga Shqipëria të shoqërohet 24 orë nga sigurimi privat, shkruan Express Rozë 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Në disa fotografi të siguruara nga mediat, Luana shihet teksa shoqërohet në çdo hap nga sigurimi i sajKujtojmë që në vitin 2017 Luana ishte pre e ndjekjes së një fansi të ‘’çmendur’’ pas saj, të cilit sipas raportit të policisë iu gjet edhe armë.Ky rast u dërgua në gjykatë ndërsa për t’i ikur tutje këtyre ngjarjeve, bukuroshja tashmë rri e siguruar në çdo dalje të saj 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë