February 28, 2021

Ja Lejova Burrit Te Bej Qejf Me Femer Tjeter,Por Tani Ajo Eshte Fajtore Pse Une Kam…!!!

Burrit ja kam ndreq punet me nje femer,kishe vetem per me bo qef,po sot ajo eshte fajtore pse une kam…-Jam nje femer 26 vje Qare historia ime fillon kesh tu. Kam njohur vetem Burrin Tim gjate periudhes Se Te qenurit si qift ne moshen rinore kalove Qastet ma Te bukura Te jetes sime me at. Ne periudhen kur ne nuk kishim mar dhenje dmth para fejese,i dashuri vazhdimisht me bente presion per te bere dashni por qe un nuk isha e gatshme.I propozova i thash a mundemi me bo nje mareveshje,deri sa te fejohemi ti mundeh me dal me nje shoqen timen shko bej qef me te ajo e vir gjer nuk eshte dhe nuk priton te dal me djem. 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Mu sado qe me dhi mke zemra nuk kisha zgjidhje tjeter,ose ta hum bja vir gjerine ose te ndashesha,dhe ai pranoj tha ne rregulle edhe pse nuk po e beje me qefe.Une ja kaam rregullu krejt punen me shoqen time dhe kan vazhdu lidhjen e tyre deri sa na u fejuam,keshtu te pakten me ka then…Mas disa kohesh vendosem Te bejm fejesen. Ne kete kohe gjate fejeses kishim mos marveshje po jo ne ate pik Ku arrin Te per fundimi I lidhjes. Bem martesen me ate ish Te dite madheshtore per Te dyt dite e veqant sepse bashk me ne ishte edhe nje engjull qe na ndiqte ne cdo sekond.

Isha shtatezene 3 muajshe. Gjate ke saj kohe filluan ndryshimet daljet e shpeshta pothuajse Te cdo nateshme mungesa ne banes e tina Deri ne or et e mengjesit. Dhe qdo her per kete arsye gjem shkakun e fjalosjes nga ana ime. Ne muajin e 5 un humba fmijen Tim. Pa deshiren time po ne menyr natyrore pa dashje. Mas kesaj ngjarje Te hidhur per mua ishte I njejti ritem per Burrin Tim. Ne vitin qe lam pas veshtroja ddryshime Te shum ta nga bashkeshorti im. Cdo her ai me thoshte largomu nga un ste dua afer nuk dua qe Te me flasesh nuk dua Te shoh. Syt po me dhembin kur Te shikoj ty…… etj.5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Trupi ish Te Qaq shum I mavitosur sa kohe Te gjate mbetet ato njolla ne fytyre e ne trupin Tim. E fala per kta e fala tradhtin ja fala maltretimen ja fala Te gjitha vetem Se e do ja Qaq shum sa veten time e harroja isha e qmendur ndaj dashuris qe kam per at njeri ish Te dashuria ime e pare qysh nga adoleshenta. Ai me perzuni nga banesa the me tha ik tash je e lire nga une. Qe dy muj une jam e ndar nga ai. E un pres nje fmij tjeter nga ai dhe jam 2muaj e gjysem. Po femijen nuk e don ai. Un kam vendosur ta mbaj kete femij Deri ne Frymen e fundit Te jetes sime. Do bej Te pa munduren veten ta kem afer vetes fmijen Tim qe Se ndrroj me gjith a Te mirat e Ksaj bote. Ne diten kur kam qen ne kontroll te gjinekologun kam qare si nje femij i vogel kur Degjoja Te maltretuurat e zemres bebes pata ndjejnjat qe e kam bote ne dore.5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë