March 4, 2021

I ra fustani teksa kërcente dhe iu dalluan të gjitha, por ja kush e mbuloi Lei Krajën

Gjatë puntatës së dytë të emisionit ‘Shiko kush Luan’ që u transmetua mbrëmjen e djeshme, moderatorja Lei Kraja e cila ishte një ndër të ftuarat e pë rball me një moment të sikl etshëm gjatës njërës prej sfidave.5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Gjatë sfidës së kërcimit, moderatores i ndodhi një inc ident i vogël. Teksa kërcente asaj i ra pjesa e sipërme e fustanit, gjë e cila u vu re dhe nga aktori Irgen Çela, i cili u mundua ta mbulonte që të rregullohej.Moderatores së njohur shqiptare i ndodh e papritura në mes të Situata u kalua me shumë sportivitet dhe Lei vazhdoi me kërcimin.5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë