March 2, 2021

Nëna e Ledrit Xheraldin Thot qe Sara nuk Po me rrespekton keto dit shtatzanie Po Si Reagoi Ledri

Mamaja e Ledrit, Xheraldina Vula duket se mezi po pret të bëhet gjyshe. E këtë detaj na i ka treguar edhe fotoja e fundit e saj, ku shfaqet me nipin e sapo lindur në krahë.“Kam të drejtë

Urimet e miqve dhe ndjekësve të Xheraldinës nuk kanë munguar dhe pse në pamje të parë të gjithë kanë menduar se moderatorja ka pasur në krahë vogëlushen e Ledrit dhe Sarës.shkruar mamaja e reperit krah momentit më të ëmbël me të voglin./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë