March 2, 2021

Mungesa e marrëdhënieve me Amin po sjell divorcin, Ermal Mamaqi habit me deklaratën

Artisti i njohur, Ermal Mamaqi, gjithnjë tërheq vëmendjen me postimet e tij në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka habitur teksa ka postuar në instagram

një foto të gruas së tij, moderatores Ami, me një mesazh të vyer për të gjithë ndjekësit e tij.Postimi i plotë. Të dashur miq që jeni të martuar… Nëse doni të shkurtoni sherret me gruan dhe të parandaloni divorcin ose kr.imin në familje/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë