February 27, 2021

Këngëtari i njohur publikon këngën “Liria Ka Emër”, dedikuar l uftës së UÇK-së (VIDEO)

Sot nuk ishte një ditë e zakonshme për Kosovën, disa nga figurat kryesore të politikës në vend udhëtuan për në Hagë për t’u përballur me ak uzat e ngrítura nga Gjykata Speciale.

Ak takuzat u konfirmuan kundër presidentit Hashim Thacit, kreut të PDK-së, Kadri Veselit dhe shefit të grupit parlamentar të LVV, Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit, shkruan Indeksonline.E pikërisht për këtë, këngëtari i mirënjohur,/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë