March 4, 2021

Ish-mafiozi shqiptar John Alite tha që ajo i ka ngelur fiksim dhe i ka shkruar mesazh, reagon Kallashi, shihni çfarë ka bërë

Mbrëmjen e së premtes, i ftuar në “Zonë e Lirë”, ishte mafiozi me origjinë shqiptare John Alite, i konsideruar si “krahu i djathtë” i familjes mafioze Gambino dhe padronit John Angeli.

Gjatë intervistës, Çani e pyeti John Aliten nëse është i martuar, por ish-mafiozi i tha se jeton vetëm. “Hyn e dalin po je vetëm”, i tha Çani. “Sot vetëm, në qytet tjetër nuk e di”, ja ktheu Alite./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë