March 6, 2021

Godet Adelina Ismajli: Si e kapa ‘mat’ politikanin e njohur duke e bërë me…

Këngëtarja e njohur, e cila konsiderohet si diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismajli ishte e ftuar në emisionin ‘Thumb’ ku ka folur për karrierën e saj muzikore si dhe jetën personale.

Ajo tregoi në emision edhe një histori se në kohën kur ajo ishte me e re, një organizator i një koncerti që tashmë është një politikan i njohur në Kosovë është kapur me disa vajza. “Organizatorin e një koncerti kur kam qenë 14 vjeçe,/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë