March 6, 2021

Eshte Shqiptar Por Cfar e detyroi qe ta ndrroj Fen Flet Hapur Aktori Shqiptar

Ky është këngëtari shqiptar i cili e ndërroi fenë veç pse i tha gruaja!Një nga dasmat më të komentuara shqiptare ishte ajo e dy personazheve të njohur të showbiz-it, Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt.

Dasmë kjo që kishte ndodhur disa vite me parë, shkruan AlbanienshowXhensila disa ditë para dasmës kishte deklaruar që burri i saj tashmë Besart Kallaku i njohur si Besi kishte ndërruar r eligjionin vetëm për t`ia bërë qefin asaj./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë