March 7, 2021

Cfar po Nodh ne lidhjen e Adriana Matoshit me te riun Mos Nodhta ishte afat shkurte edhe kjo lidhje

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi pak kohë më parë konfirmoi lidhjen e re të dashurisë me futbollistin Keith Groeneveld, i lindur në Afrikën e Jugut dhe rritur në Belgjikë.

Së fundmi Keith ka ndarë një fotografi në rrjete sociale ku shfaqet krah artistes dhe ka bërë dhe një dedikim emocionues për të.“Ti je ajo që më falë buzëqeshje, ti je ajo që më kë shtyrë të jem version i një personi më të mirë/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë