March 6, 2021

Babai i saj humbi jetën pak muaj më parë/ Dojna kushërira e Marin Memës ta prek shpirtin: Ah bab…

Moderatorja e njohur, Dojna Mema humbi të atin në dhjetor të vitit të kaluar. Që nga koha kur ai ndërroi jetë, Dojna nuk ka lënë rast pa e kujtuar të atin e ndjerë.

Ndërsa ditën e djeshme, ajo ka ndarë një foto shumë të veçantë, nga dita e martesës së nënës dhe babait të saj, në të cilën ata shfaqen shumë të lumtur përkrah njëri-tjetrit./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë