March 8, 2021

Aida nis festen me Naserin pasi mesuan gjinin e bebes se tyre ?

Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.

Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover, përcjell ORAinfo.Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë mé póshté ndíqní fótót e Aides./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotëA