March 2, 2021

A e keni pare ndonjehere Kallashin si mjeke? Ja si do te dukej po te ishte doktoreshë

Kallashi ka kohë që është zhdukur nga jeta publike, duke krijuar mjaftë kuriozitet se kur është e çka po bënë.

Valltarja që dikur ishte sensacioni i medies rozë e më e përfolura kudo, sapo është shfaqur sërish.Në fotot e fundit, Kallashi as që njihet, është krejt ndryshme dhe larg asaj që jemi mësuar të shohim zakonisht në rrjete sociale a intervista televizive, shkruan “Kosovarja”./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë