March 9, 2021

Nuk “përmbahet” Robert Berisha, i lë komentin ‘pikant’ modeles që nxorri të pasmet në pah(video)

Pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha nuk ndalet së publikuari foto me vajza sek si , por edhe të lërë komente ngacmuese, aty ku i jepet rasti.

Bukuroshja e shoëbiz-it, Morena Taraku ka vendosur të publikojë një video ‘të nxehtë’, nga pushimet e saj, teksa lahet në dush, duke nxjerrë në pah të gjithë hiret e saj bom bastike. Aq është dashur që Robert Berisha të shfrenojë imagjinatën, dhe të lerë komentin pikant në foton e modeles. 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë