March 5, 2021

E shtrirë në krevat me mashkullin e zemrës, Çiljeta publikon castet in.time pasi u tha se ishte ndarë me Alban Hoxhën (Video)

Mesa duket fshirja e te gjitha postimeve ne Instagram ka qene si per ta nisur nga e para per kengetaren Ciljeta Xhilaga.Ajo pas ketij gjesti ka nisur te publikoje foto te saj te rejat dhe eshte aktive ne Instastory 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Edhe pse ende nuk ka postuar nje foto me portierin e Partizanit, Alban Hoxha, ajo nuk nguron e ndaje momente te saj me te birin, Ferndandon, i cili eshte padyshim mashkulli qe i ka ne dore asaj zemren, si cdo nene e nje djali 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë