February 28, 2021

“E ke gjet lali, si i bëhet…Bleona nuk përmbahet dhe i kthehet keq ndjekësit: Nuk e di si nuk kam një…(Video)

“E ke gjet lali, si i bëhet…”/ Bleona nuk përmbahet dhe i kthehet keq ndjekësit: Nuk e di si nuk kam një…

Bleona Qereti është një nga shqiptaret më të suksesshme e cila gëzon një famë ndërkombëtare. Bukuroshja është një personazh shumë i dashur për publikun shqiptar dhe ajo njihet për karakterin e saj të sinqertë dhe tepër moskokçarës. Në profilin e saj në Instagram, Bleona ka postuar një foto ku duket tepër s eksi e veshur teksa shfaqet e veshur ekstravagante 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë