March 4, 2021

Ai i propozoi në gjunjë në emisionin e tij, vajza e Agim Bajkos tregon si e ngacmoi vetë e para moderatorin: I shkruajta, më pas…

Ai i propozoi në gjunjë në emisionin e tij, vajza e Agim Bajkos tregon si e ngacmoi vetë e para moderatorin: I shkruajta, më pas…

Propozimi në gjunjë i Ardit Roshit për partneren e tij Blerina Bajko ishte një nga momentet që është lakuar shumë ditët e fundit në mediat rozë duke u bërë përshtypje lexuesve.Moderatori zgjodhi pikërisht skenën e emisionit që ai prezanton për ti propozuar live partneres së tij.Për të folur për këtë propozim dhe për të treguar më shumë detaje për historinë e tyre të dashurisë, Ardit Roshi dhe Blerina Bajko ishin të ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë