March 4, 2021

‘Djaloshi i kéq’/ Nga martesa tek marrédhénia me nënën, Stresi i thotë të gjitha

‘Djaloshi i kéq’/ Nga martesa tek marrédhénia me nënën, Stresi i thotë të gjitha

Stresi dhe Keisi kanë qenë gjatë gjithë verës në qendër të vëmendjes, pasi mediat alùduan për një ndàrje të mùndshme mes tyre. Megjithatë, i ftuar në “Shiko kush luan”, Stresi i hòdhi poshtë të gjitha zërat, duke thënë se janë ende bashkë.Ditën e sotme, i ftuar në “Ftesë në 5” ai ka folur gjerë e gjatë rreth thashétheméve të fundit, duke treguar se në fakt nuk është ndàrë kurrë nga Keisi. Përkùndrazi./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë