March 8, 2021

“Zemra e tij nuk duroi”, gazetarja Viola Spiro h umb babanë nga korronaviirusi, ja si ndodhi

Ditë të vështira për bukuroshen e ekranit, Viola Spiro.Abcnews.al mëson se ajo ka hum bur të atin sëfundmi, i cili ka qenë duke u kuruar nga korronaviirusi në Turqi.Rodolf Spiro ndërroi jetë dy ditë më parë në Turqi në moshën 63 vjeçare, ndërsa va rrimi bëhet sot në orën 15:00.5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Ai jetonte mes Shqipërisë dhe SHBA-ve, ndërsa sëfundmi ishte transferuar në atdhe. 63-vjeçari kishte edhe sëmundje të tjera shoqëruese. /abcnews.al5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë