March 4, 2021

Si ka munsi Bleona ia Tregon Live Çanit i thot ti sje burr…

Në emisionin “Your Face Sounds Familiar”, kengëtarja Bleona Qereti e ka tejkaluar veten dhe etikën televizive, duke i treguar “zogun” e saj live në emision moderatorit Arian Çani, i cili i ulur pranë saj në të njëjtën juri, është shquar për “ngacmimet” që i bënë në çdo puntatë këngëtares së famshme 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Siç duket dhe në video pas performancës së Rozana Radit, ajo hipën mbi tavolinë këmbë mbi këmbë me fustanin transparent dhe bën një lëvizje shumë joshëse para Arjan Çanit5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë