March 7, 2021

Shkurte Gashi tregon çfarë fshihet pas këngës së re dhe momentin kur u përlotën Flori dhe Bruno në skenë: E puthi në ballë, qamë…

Shkurte Gashi është kthyer në një mikeshë mjaft të afër tashmë për grupi Threedots, me të cilët ka sjellë disa bashkëpunime.
Së fundmi në një intervistë për “Prive”, Gashi ka rrëfyer se si janë përlotur djemtë, Flori Mumajesi dhe Bruno në prapaskenat e regjistrimit të këngës “Jetën tënde”.5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Këngëtarja rrëfeu se si ajo ashtu edhe Bruno kanë filluar të qajnë dhe më pas ka qenë Bruno ai që e ka puthur Florin në ballë.
“Kur kemi dëgjuar këngën për herë të parë, unë dhe Bruno u prekëm shumë. Ishte një këngë e ndjerë. Bruno filloi të qajë, dhe e puthi Florin në balllë, për këtë këngë të bukur. Është një histori dashurie që na përfshin të gjithëve, si meshkujt dhe femrat. Aty gjejmë veten,”- ka rrëfyer Gashi5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë