March 2, 2021

Kaq Vite Ka Mbushur , Por Me Fotot E Fundit Shkurte Gashi Po Duket Si Mi Pas 20 Vjet

Kaq Vite Ka Mbushur , Por Me Fotot E Fundit Shkurte Gashi Po Duket Si Mi Pas 20 Vjet

Këngëtarja Shkurte Gashi është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.Si rrjedhojë, ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, si dhe shumë fansa anë e kënd trojeve shqiptare dhe më gjerë, shkruan portali arbresh.infoE sot, ylli i muzikës popullore feston ditëlindjen e 36-të, ku me këtë rast pranoi urime të panumërta nga familjarë, miq e kolegë.Ndryshe, projekti i saj i fundit muzikor ishte, “Jetën tënde”, të cilën e solli në bashkëpunim me Brunon këngë kjo që u pëlqye shumë nga publiku./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë