March 9, 2021

Arta Nitaj sjell video nga stërvitjet në palestër, në fokus të pas met e bujshme (Video)

Arta Nitaj sjell video nga stërvitjet në palestër, në fokus të pas met e bujshme (Video)

Modelja dhe njëherësh aktorja, Arta Nitaj, është ndër personazhet më të komentuar në faqet rozë.Ajo përmes rrjeteve sociale ndan imazhe dhe video nga më të ndryshmet nga jeta dhe karriera e saj profesionale.Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë disa video ku shihet duke u stërvitur në palestër.Përmes këtyre ushtrimeve, ajo ka arritur të formësojë tiparet trupore, për të cilat komentohet në masë të madhe.Në pothuajse të gjitha/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë