March 9, 2021

A E Njihni Dot, Kush Është Kjo Këngëtare E Njohur?

A E Njihni Dot, Kush Është Kjo Këngëtare E Njohur?

Për dekada me radhë ajo ka shoqëruar publikun shqiptarë me këngët e saj, disa prej të cilave dëgjohen edhe sot. Me stilin dhe zërin e veçantë, ajo edhe sot mban rreth vetes një numër të madh të fansave.Fjala është për këngëtaren e mirënjohur të muzikës popullore, Violeta Kukaj-Retkocerin, shkruan rtv21.tvPërveç zërit të veçantë, Violeta shquhet edhe për elegancë dhe bukuri, e cila në çdo paraqitje duket e rregulluar deri në detajin e fundit./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë