March 4, 2021

Atë që e zgjedh unë askush nuk e merr morët vesh”, Shqipja vendos ultimatum!

Shqipja është tashmë një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar, pas pjesëmarrjes së saj në emisionin “Përputhen” në Top Channel.

Ajo u largua nga emisioni rreth një javë më parë.Por, sot ajo ishte e ftuar në emisionin “Portokalli” për të marrë pjesë në një nga numrat e humorit tek rubrika “Përputhen”.“Kam ardhur të kërkojn një djalë se burrat ja ku janë, dhe pse jo Mulin,” tha Shqipja.“Dhimon nuk e zgjedh ti, pa vdek unë,” tha aktorja Arjola Demiri në rol./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë